UYGULAMALAR


İÇERİK

Fuar Stand ve Ürün Teşhir Stantları Görsel Tasarım ve Uygulama Standlar müşterilerin taleplerine göre folyo kaplama,  branda germe, dekota ve talep edilen yerin uygun herhangi bir reklam malzemesi ile kaplanabilir. Standlarda ürünlerin sergilenmesinde kullanılacak malzemeden, broşürler ve diğer tanıtıcı malzemelere kadar, tüm görsel çalışmalarda gereken özen sağlanmalıdır. Ön araştırmaya ne kadar çok zaman ayırırsanız ne istediğinizi daha net bilebilir bunun karşılığında da doğru standı doğru malzemeyle kaplatabilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Kişisel Özel Tasarım Ürün Görsel Tasarım ve Uygulama Örümcek standlar, Roll Up, Banner, Tanıtım masaları, Centro Stantlar, bayrak, poster, quick banner, x banner, ışıklı ürünler, ayaklı panolar, masaüstü Standlar müşterilerin taleplerine temini veya folyo kaplama,  dekota ve talep edilen yerin uygun herhangi bir reklam malzemesi ile kaplanabilir. Ön araştırmaya ne kadar çok zaman ayırırsanız ne istediğinizi daha net bilebilir bunun karşılığında da doğru standı doğru malzemeyle kaplatabilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Dezenfektan standı ile ellerin dezenfekte edilmesi amacıyla kullanılan dezenfektan standı üzerinde takılı bulunan dirsek basmalı aparat ile dezenfektan verici dispenser, işyerleri, ofisler, banka şubeleri, marketler, apartman ve siteler, belediyeler, kamu kuruluşları, benzin istasyonları, cafe ve restoranlar, okullar, fabrika, kreşler, otel, hastane gibi toplu yaşam alanlarında çalışanların ve misafirlerinizin ellerini kolaylıkla dezenfekte edebilmesi için geliştirilmiş bir hijyen noktası dezenfektan standı dır.Dezenfektan noktası standına kurumunuzun ya da firmanızın logosu ile istediğiniz tasarım digital baskı olarak uygulanabilir.Böylelikle başta corona covid 19 virüsü ve diğer virüs ve bakterilerden sevdiklerinizi, müşterilerinizi ve çalışanlarınızı korurken aynı zamanda dezenfekte ve hijyen konusunda farkındalık yaratmış olursunuz. Dezenfektan Standı Özellikleri: Folyo Baskılı
5 Farklı Tasarım Seçeneği
18 mm Güçlendirilmiş Suntalam
140x35 cm Ölçülerinde
Kolay Kurulum ve Kullanım
1Litrelik Manuel Dispenser Aparatı


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

Ev Dezenfekte Ofis Dezenfekte İşyeri Dezenfekte Araç Dezenfekte %100 etkili


Detaylı Bilgi