UYGULAMALAR


İÇERİK

2000'den günümüze dijital baskı işi birçok alanda hizmet vermektedir. Özellikle reklamcılık, promosyon, ajanslar reklam ajansları, çeşitli kumaş, tekstil, bayrak firmalar, büyük firmaların yan sanayi kolları artik dijital baskı kullanmak durumundadırlar. Kullanım alanları son yıllarda o kadar çok artmıştır ki dijital baskı ortamı birbirine bağımlı birçok sektör meydana getirmiştir. Yapımı haftalar alan bir billboard artik bilgisayardan maille gönderiliyor, bu maili alan dijital baskı firması gerekli yapıyı hazırladıktan sonra dakikalar içinde dijital baskı işini gerçekleştiriyor. Dijital baskı ile kolayca branda ve vinil baskıları, folyo baskıları, araç giydirme işlemleri, cam, cephe üzeri reklam kaplamaları, etiket baskıları gibi her sektörün ve firmanın ihtiyacı olan işleri yapabilirsiniz. Hizmet Bölgeleri : Fuar alanları, İstanbul geneli, Türkiye geneli, Yat Limanları, Kişisel Evler, İşletmeler, Yerinde hizmet. ‘’Kaliteli ve Zamanında Teslim’’ hizmet anlayışının, bilincinde olan Medya34 Reklam amacı, müşteri talep ve ihtiyaçlarını Satış, Tasarım ve Ar-ge birimleri ile doğru analiz ederek bu beklentilerin uygun,özgün projeler geliştirmek ve eksiksiz müşteri memnuniyeti sağlamaktır.


Detaylı Bilgi

Detaylı Bilgi

Tüm Araç, Yat, Uçak ve Kişisel Eşyalarınıza Folyo Uygulaması Araç ve diğer ürünlerinizin üzerine uzman grafikerlerimizin tasarlayacağı görsellerle ister reklamınızı yapın ister görselliğini değiştirin. Uzmanlık ve tecrübe isteyen bir iş olduğundan grafiker ve uygulama ekibimiz en az 5 yıldır çalışan arkadaşlarımızdan olıuşmaktadır. Ayrıca kullanılan ürün ve folyo kalitesi baskılarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. 3M cast folyolarla çalışan firmamız tüm kaplamalarında 1 yıl garanti vermektedir. 


Detaylı Bilgi

Araç Folyo Koruma | Araç Üzeri Reklam Baskıları | Araç Giydirmeleri Kişisel araçlarınızın ister tarızını değiştirin ister koruma amaçlı tüm renk ve baskı çözümlerimizle yenileyin. Şirket araçlarınız üzerine uzman grafikerlerimizin tasarlayacağı görsellerle bedava reklamınızı yapın. Araçlarınız dolaştıkça yeni müşteriler kazanın. Araç giydirme uzmanlık ve tecrübe isteyen bir iştir. Grafiker ve uygulama ekibimiz en az 5 yıldır çalışan arkadaşlarımızdan olıuşmaktadır. Ayrıca kullanılan ürün ve boya kalitesi araç üzeri baskılarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. 3M cast folyolarla çalışan firmamız araç kaplamalarında 1 yıl garanti vermektedir. 


Detaylı Bilgi

Tüm Kişisel Eşyalarınızı Folyo ile Yenileyin! Mutfak dolapları, buzdolabı, bulaşık makinesi, tv ünitesi, gardolap, yatak odası, çocuk odaları, banyo dolapları, aynalar, masalar, gitar, dizüstü bilgisayar, tablet, çerçeveler, kapılarınız, camlarınız ve diğer ürünlerinizin üzerine uzman grafikerlerimizin tasarlayacağı görsellerle görselliğini değiştirin. Uzmanlık ve tecrübe isteyen bir is olduğundan grafiker ve uygulama ekibimiz en az 5 yıldır çalışan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ayrıca kullanılan ürün ve folyo kalitesi baskılarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. 3M cast folyolarla çalışan firmamız tüm kaplamalarında 1 yıl garanti vermektedir. 


Detaylı Bilgi

Su Üzeri Tüm Araçlarınızı Folyo ile Yenileyin! Yat, tekne, vapur, kayık, jetski ve diger ürünlerinizin üzerine uzman grafikerlerimizin tasarlayacağı görsellerle görselligini değiştirin. Uzmanlık ve tecrübe isteyen bir is oldugundan grafiker ve uygulama ekibimiz en az 5 yıldır çalısan arkadaslarımızdan olıusmaktadır. Ayrıca kullanılan ürün ve folyo kalitesi baskılarınızın uzun ömürlü olmasını saglar. 3M cast folyolarla çalısan firmamız tüm kaplamalarında 1 yıl garanti vermektedir. 


Detaylı Bilgi

İç Mekanlarınızı Folyo ve Dijita Baskı Uygulamalarımızla Yenileyin! Ofis camları, şirket duvarları, otoparklar, kapılarınız, odalar, vitrini, panolar vb.. diğer mekan dijital baskı uygulamaları üzerine uzman grafikerlerimizin tasarlayacağı görsellerle görselliğini değiştirin. Uzmanlık ve tecrübe isteyen bir is olduğundan grafiker ve uygulama ekibimiz en az 5 yıldır çalışan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ayrıca kullanılan ürün ve folyo kalitesi baskılarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. 3M cast folyolarla çalışan firmamız tüm kaplamalarında 1 yıl garanti vermektedir.


Detaylı Bilgi

İç ve Dış Mekan Baskı ve Uygulama Türkiye’de başlayan dijital baskı sektörüyle sanatsal üretimlerin yanında dijital teknolojiyi de kullanan Medya34 Reklam; İstanbul’da kumaş baskı işleriyle başlayıp, uzun yıllar süren başarılı gelişim sürecinden sonra, günümüzde branda / vinil, folyo, one way vision / delikli folyo malzeme gruplarını içeren baskı üretimleride yapmaktadır.


Detaylı Bilgi

İç Mekanlarınızı Renklendirin! Ofis camları, şirket duvarları, otoparklar, kapılarınız, odalar, vitrini, panolar vb.. diger mekan dijital baskı uygulamaları üzerine uzman grafikerlerimizin tasarlayacagı görsellerle görselligini degistirin. Uzmanlık ve tecrübe isteyen bir is oldugundan grafiker ve uygulama ekibimiz en az 5 yıldır çalısan arkadaslarımızdan olusmaktadır. Ayrıca kullanılan ürün ve folyo kalitesi baskılarınızın uzun ömürlü olmasını saglar. 3M cast folyolarla çalısan firmamız tüm kaplamalarında 1 yıl garanti vermektedir.


Detaylı Bilgi

Dış Mekanlarınız İçin Reklam ve Görsel Baskı Çözümleri Cephe giydirme, mağaza vitrin, İnşaat iskele kaplama, branda baskı, avm giydirme, holding binaları, özel servis, satış ofisleri, billboard, totem, reklam  panoları vb.. diğer mekan dijital baskı uygulamaları üzerine uzman grafikerlerimizin tasarlayacağı görsellerle görselliğini değiştirin. Uzmanlık ve tecrübe isteyen bir iş olduğundan grafiker ve uygulama ekibimiz en az 5 yıldır çalışan arkadaşlarımızdan oluşmaktadır. Ayrıca kullanılan ürün ve folyo kalitesi baskılarınızın uzun ömürlü olmasını sağlar. 3M cast folyolarla çalışan firmamız tüm kaplamalarında 1 yıl garanti vermektedir.  


Detaylı Bilgi

Fuar Stand ve Ürün Teşhir Stantları Görsel Tasarım ve Uygulama Standlar müşterilerin taleplerine göre folyo kaplama,  branda germe, dekota ve talep edilen yerin uygun herhangi bir reklam malzemesi ile kaplanabilir. Standlarda ürünlerin sergilenmesinde kullanılacak malzemeden, broşürler ve diğer tanıtıcı malzemelere kadar, tüm görsel çalışmalarda gereken özen sağlanmalıdır. Ön araştırmaya ne kadar çok zaman ayırırsanız ne istediğinizi daha net bilebilir bunun karşılığında da doğru standı doğru malzemeyle kaplatabilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Kişisel Özel Tasarım Ürün Görsel Tasarım ve Uygulama Örümcek standlar, Roll Up, Banner, Tanıtım masaları, Centro Stantlar, bayrak, poster, quick banner, x banner, ışıklı ürünler, ayaklı panolar, masaüstü Standlar müşterilerin taleplerine temini veya folyo kaplama,  dekota ve talep edilen yerin uygun herhangi bir reklam malzemesi ile kaplanabilir. Ön araştırmaya ne kadar çok zaman ayırırsanız ne istediğinizi daha net bilebilir bunun karşılığında da doğru standı doğru malzemeyle kaplatabilirsiniz.


Detaylı Bilgi

Kurumsalınıza uygun Tabela Tasarım | İmalat ve Uygulama Firmamız işletmenizin bulunduğu lokasyona en uygun, sizi rakiplerinizden ve çevrenizden farklı kılacak Işıklı Tabela, Işıksız Tabela ve diğer Tabela modelleri işletmenizin kurumsal kimliğini pekiştirecek özgün tasarımları ile hizmet vermektedir. Medya 34 Reklam ve Tabela farkındalık yaratma bilincini ön planda tutarak Işıklı Tabela, Işıksız Tabela alternatifleri  ile kurumunuza  kreatif çözümler sunmaktadır.


Detaylı Bilgi

Dezenfektan standı ile ellerin dezenfekte edilmesi amacıyla kullanılan dezenfektan standı üzerinde takılı bulunan dirsek basmalı aparat ile dezenfektan verici dispenser, işyerleri, ofisler, banka şubeleri, marketler, apartman ve siteler, belediyeler, kamu kuruluşları, benzin istasyonları, cafe ve restoranlar, okullar, fabrika, kreşler, otel, hastane gibi toplu yaşam alanlarında çalışanların ve misafirlerinizin ellerini kolaylıkla dezenfekte edebilmesi için geliştirilmiş bir hijyen noktası dezenfektan standı dır.Dezenfektan noktası standına kurumunuzun ya da firmanızın logosu ile istediğiniz tasarım digital baskı olarak uygulanabilir.Böylelikle başta corona covid 19 virüsü ve diğer virüs ve bakterilerden sevdiklerinizi, müşterilerinizi ve çalışanlarınızı korurken aynı zamanda dezenfekte ve hijyen konusunda farkındalık yaratmış olursunuz. Dezenfektan Standı Özellikleri: Folyo Baskılı
5 Farklı Tasarım Seçeneği
18 mm Güçlendirilmiş Suntalam
140x35 cm Ölçülerinde
Kolay Kurulum ve Kullanım
1Litrelik Manuel Dispenser Aparatı


Detaylı Bilgi

İç ve dış ortam şartlarına dayanıklı, strafor kabartma tabela ve cephe yazıları ve logo" Dayanıklı, estetik ve ekonomiktir."   Strafor kesim işlemlerimizde strafor malzemeye en iyi şekilde şekil veriyor ve profesyonel boyama ile renkli bir hale getiriyoruz.


Detaylı Bilgi

BANNER


Detaylı Bilgi

KATEGORİ

İstanbul Dijital Baskı Merkezi | Esenyurt - İstanbul


Detaylı Bilgi

Detaylı Bilgi

DUŞAKABİN KUMLAMA


Detaylı Bilgi

Ev Dezenfekte Ofis Dezenfekte İşyeri Dezenfekte Araç Dezenfekte %100 etkili


Detaylı Bilgi

GALERİ